Medzinárodné letisko Viedeň Schwechat (VIE)

Letisko Viedeň, často nazývané aj letisko Schwechat podľa blízkeho mesta je medzinárodné letisko vzdialené 18 kilometrov juhovýchodne od Viedne. Patrí medzi frekventované európske letiská a pre cestujúcich na Slovensko ide o dôležitú prestupnú stanicu. Prenajať vozidlo na letisku Schwechat a cestovať s ním na Slovensko je komplikované a finančne náročné. Využite preto služby autopožičovne ABRIX a nechajte si pristaviť vozidlo na letisko Schwechat za najlepšiu cenu prípadne využite možnosť pohodlnej prepravy do Bratislavy spojenú s prenájmom vozidla za bezkokurečnú cenu.

Pristavenie vozidla na letisko Viedeň Schwechat

Takmer všetky autopožičovne na Slovensku vám ponúkajú možnosť pristaviť vozidlo na letisko Schwechat ale len požičovňa aut ABRIX vám túto službu ponúka za najlepšiu cenu a to 30 EUR (36 EUR). Pri rezervácií vozidla si určíte čas kedy vás ma pracovník našej autopožičovne čakať v príletovej hale letiska Schwechat. Po stretnutí vám odovzdá vozidlo na parkovisku letiska a môžete pokračovať vo svojej ceste podľa vašich plánov.

Transfer Viedeň Schwechat – Bratislava

Pokiaľ máte prílet alebo odlet z letiska Schwechat a nie je potrebné pristaviť vozidlo priamo na letisko pretože vaša cesta aj tak smeruje na Slovensko, vyberte si pri rezervácií komfortný spôsob prepravy a to transfer Schwechat – Bratislava. Pri tejto službe vás pracovník našej požičovne bude čakať na letisku Schwechat a pohodlne vás odvezie do Bratislavy kde vám v priestoroch našej autopožičovne blízko letiska v Bratislave odovzdá vozidlo pripravené pre vás. Táto služba predstavuje pre vás aj komfort keďže nepotrebujete absolvovať cestu z Rakúska na Slovensko ale zabezpečí to za vás náš odborný pracovník. Cena prepravy je 20 EUR (24 EUR)  a zaručí vám najlacnejí prenájom vozidla pokial využívate služby letiska Schwechat.

bratislava schwechat, letisko schwechat, VIE, transfer Schwechat Bratislave, preprava Schwechat Bratislava, prenájom vozidla Schwechat, požičovňa Schwechat